Pożyczki konsolidacyjne.

Oferta mini ratki w Banku Polskim.

Mini ratka jest pożyczką konsolidacyjną oferowaną przez Bank Polski. Oprocentowanie jakie nalicza ten bank wynosi 6,99% w skali roku. Zaletą oferty jest brak prowizji za udzielenie zobowiązania, co nie podnosi kosztów związanych z tym kredytem. Mini ratka jest pożyczką konsolidacyjną w ramach, której można zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Dostępny okres kredytowania w ramach tej oferty wynosi od 1 miesiąca do maksymalnie 120 miesięcy. Każdy klient, który chce wziąć ten kredyt konsolidacyjny powinien założyć w banku rachunek osobisty. Konieczne jest również oświadczenie kredytobiorcy o zarobkach. Klienci z dobrą opinią mają możliwość negocjowania oprocentowania z bankiem. Dla kredytu na kwotę 75 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy, RRSO ma wartość 7,22% w skali roku. Raty miesięczne jakie wyliczy nam bank są po 1 484 złote. Całkowita kwota kredytu jaką przyjdzie oddać do banku jest równa 89 100 złotych. Zobowiązanie będzie nas kosztowało łącznie 14 100 złotych, w tym miejscu zachęcam także to sprawdzenia ofert na moja-skarbonka.pl.

 

Read More

admin | wtorek, 27 marzec 2018 - 08:55 am | | Domyślne

Limit w koncie – jak to działa?

Wszystkie banki oferują swym klientom dodatkowy produkt finansowy jakim jest limit w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jest to produkt bardzo przydatny w sytuacji gdy nagle potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, a nie możemy skorzystać z własnych oszczędności. Żeby bank przyznał nam tak zwany limit w koncie wystarczy posiadać konto osobiste w danym banku, na które co miesiąc będzie wpływało nasze wynagrodzenie. Już po 6 miesiącach funkcjonowania takiego konta można zwrócić się do banku z wnioskiem o przyznanie limitu kredytowego. Część banków, chcąc być konkurencyjna na rynku, otwarcie limitu oferuje już w momencie zakładania konta osobistego. Zdecydowaną zaletą limitu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym jest fakt, iż o wiele łatwiej i szybciej załatwić taki limit niż jakąkolwiek inną pożyczkę czy kredyt o czym możesz się przekonać na 17bankow.com.

Read More

admin | poniedziałek, 05 luty 2018 - 12:51 pm | | Domyślne

Kto poręczy kredyt studencki?

Aby otrzymać kredyt studencki trzeba spełnić kilka warunków, które przedstawia bank. Jednym z nich jest przedstawienie poręczenia kredytu. Dla wielu studentów była to duża bariera w dostępie do kredytu. Dlatego też istnieją pewne możliwości, które ułatwiają uzyskanie poręczenia, zobacz oferty kredytu oraz nie tylko na  http://www.bezpiecznalokata.com/.

Read More

admin | piątek, 17 listopad 2017 - 09:16 am | | Domyślne