Bierzemy kredyt w Raiffeisen Polbank.

wtorek, 24 marzec 2015 at 2:21 pm.

Na rynku istnieje cała masa banków, którzy wprowadzają coraz to nowsze i ciekawsze oferty kredytów, aby pozyskać jak największą liczbę nowych klientów i zatrzymać przy sobie tych starych. Jednym z takich banków jest bank Raiffeisen Polbank. Jest to bank, który kieruje do swoich klientów ofertę tak zwanych Kredytów na Miarę. Mówiąc inaczej klient może określić na jakich warunkach chce spłacać kredyt i podpisać stosowną do tego umowę kredytową. Klient może wpływać na wysokość kredytu i zdecydować przez jaki okres czasu chce go spłacać. Minimalnie można pożyczyć 1000 złotych zaś maksymalna suma jaką może nam pożyczyć bank wynosi aż 150 tysięcy złotych. Taki kredyt możemy spłacać maksymalnie przez okres ośmiu lat. W przypadku, kiedy mamy wykupione w banku ubezpieczenie na życie bank nie naliczy nam prowizji od udzielenia kredytu. Najlepsze kredyty gotówkowe porównanie wielu ofert w jednym miejscu.

Z kredytu oferowanego przez Polbank mogą skorzystać jedynie osoby, które ukończyły dwadzieścia pięć lat. Trudno powiedzieć dlaczego akurat taki wiek, ale być może przez to, że bank wymaga od klienta, aby posiadał jakąś historię kredytową. Osoby młodsze zwykle studiują i nie posiadają żadnego doświadczenia z kredytami. Osoba, która znajduje się w rejestrze dłużników, po złożeniu wniosku do tego banku z całą pewnością niema żadnych szans, aby otrzymać jakiekolwiek pieniądze. Trzeba pokazać w banku zaświadczenie o dochodach, które można uzyskiwać z umowy o pracę lub z umowy zlecenie. Trzeba wziąć takie zaświadczenie od pracodawcy lub pokazać wydruki z konta, aby bank widział że dana kwota jest wpłacana przez stały okres czasu i regularnie.

Kredytu w Polbanku mają swoje zalety. Przede wszystkim brak naliczania prowizji dla osób, które posiadają w banku ubezpieczenie na życie. Ponadto zaletą jest kwota kredytu jaką można otrzymać. Co prawda trzeba sprostać dosyć sporym wymaganiom, ale jeśli im sprostamy bank pożyczy nam nawet kwotę 150 tysięcy złotych. Co najważniejsze po spełnieniu wymagań nie będziemy potrzebowali żadnego poręczyciela, ani nie będziemy musieli dawać bankowi żadnych zabezpieczeń. Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na co tylko chcemy. Bank nie będzie nas nawet pytał po co nam te pieniądze. To na co je wydamy jest tylko i wyłącznie naszą sprawą. Dodatkowo bank oferuje nam możliwość spłaty zaciągniętego kredytu nawet przez okres ośmiu lat. Tak długi okres spłaty pozwoli nam na mniejsze raty i tym samym nie odbije się aż tak bardzo na naszym domowym budżecie jaki mamy co miesiąc. Klienci, którzy skorzystali z oferty tego banku widzą jedną wadę, jedną ale bardzo poważną. Chodzi o oprocentowanie kredytu. Bank daje kredyt aż na 18%. Jest to bardzo dużą suma, zwłaszcza jeśli bierzemy dosyć dużą kwotę kredytu. Jak to się mówi coś za coś. Możemy pożyczyć bardzo dużo, ale jednocześnie i bardzo dużo spłacimy. Polbank jest dosyć popularnym bankiem, ale ze względu na wysokie oprocentowanie kredytów najczęściej decydują się na niego firmy i instytucje, które zazwyczaj biorą duże sumy kredytów.