Toniesz w długach? Mamy kilka dobrych rad!

czwartek, 16 styczeń 2020 - 1:26 pm

Ogólnie większość ludzi dość dobrze radzi sobie z codziennymi finansami, czasami jednak dochodzi do katastrofy, a ludzie zmuszeni są stawić czoła swojej sytuacji. Seria niefortunnych zdarzeń - nagła utrata pracy, nieoczekiwana (i kosztowna) naprawa domu lub poważna choroba - może zepsuć finanse, czemu ludzie nie nadążają z miesięcznymi płatnościami. I właśnie w tych chwilach katastrofy zdajemy sobie sprawę, jak niepewna jest nasza sytuacja finansowa, wtedy z pomocą przychodzi nam 17bankow.com.

Innym razem mamy dość życia od wypłaty do wypłaty i decydujemy, że chcemy lepszego życia - i to też jest OK. Nie musisz stawiać czoła katastrofie, aby zdecydować, że nie chcesz już walczyć i że chcesz prostszej egzystencji. Dla wielu osób pozbycie się długów jest najlepszym i jedynym sposobem na przejęcie kontroli nad życiem i przyszłością.

Read More

Kredyty gotówkowe – czym jest weryfikacja zdolności kredytowej przez bank i do czego ona służy?

czwartek, 07 listopad 2019 - 09:55 am

Jeżeli pragniemy ubiegać się o przyznanie nam przez bank kredytu gotówkowego, nie powinniśmy zapominać o tym, że instytucje bankowe dokonują weryfikacji naszej zdolności kredytowej, która ma niebagatelny wpływ na ich ostateczną decyzję w tej kwestii, sprawdź szczegóły na www.17bankow.com a na pewno uda Ci się uzyskać kredyt na dogodnych warunkach. Ważne jest zatem to, aby wiedzieć, co dokładnie wpływa na naszą zdolność kredytową, a także czemu służy w ogóle jej weryfikacja. Zagadnienia te mogą wydawać się stosunkowo nieskomplikowane, niemniej jednak są one bardzo istotne zarówno z perspektywy banku, jak i naszej. Dlatego właśnie my sami powinniśmy przeprowadzić dokładną analizę naszej sytuacji finansowej oraz ofert kredytów gotówkowych dostępnych na rynku.

Read More

Na czym polega lokata jednodniowa

czwartek, 29 sierpień 2019 - 12:45 pm

Z pewnością każdy z nas zastanawiając się nad założeniem lokaty spotkał się z lokatą jednodniową. Warto przyjrzeć im się z bliska i zapoznać się z ich wadami oraz zaletami.

Lokata jednodniowa - czym jest i jak działa?

Nie trudno się domyślić na czym taka lokata polega. Jak sama nazwa wskazuje lokata ta trwa zaledwie jeden dzień, a dokładniej mówiąc 24 godziny. Coraz częściej banki prześcigają się w tworzeniu ofert lokat jednodniowych, gdyż jak się okazuje są one korzystne i coraz bardziej popularne wśród wielu klientów. Natomiast sam mechanizm działania takiej lokaty jest wręcz banalny i może założyć ją każdy. Lokata jednodniowa otwierana jest na jeden dzień i zazwyczaj odnawia się ona dnia następnego. Odsetki naliczane są codzienne, co 24 godziny, a następnie doliczane są do kwoty lokaty jednodniowej, również godne uwagi są lokaty nocne, które też proponuje nam coraz więcej banków.

Read More