Bierzemy kredyt w Raiffeisen Polbank.

Na rynku istnieje cała masa banków, którzy wprowadzają coraz to nowsze i ciekawsze oferty kredytów, aby pozyskać jak największą liczbę nowych klientów i zatrzymać przy sobie tych starych. Jednym z takich banków jest bank Raiffeisen Polbank. Jest to bank, który kieruje do swoich klientów ofertę tak zwanych Kredytów na Miarę. Mówiąc inaczej klient może określić na jakich warunkach chce spłacać kredyt i podpisać stosowną do tego umowę kredytową. Klient może wpływać na wysokość kredytu i zdecydować przez jaki okres czasu chce go spłacać. Minimalnie można pożyczyć 1000 złotych zaś maksymalna suma jaką może nam pożyczyć bank wynosi aż 150 tysięcy złotych. Taki kredyt możemy spłacać maksymalnie przez okres ośmiu lat. W przypadku, kiedy mamy wykupione w banku ubezpieczenie na życie bank nie naliczy nam prowizji od udzielenia kredytu. Najlepsze kredyty gotówkowe porównanie wielu ofert w jednym miejscu.

Read More

admin | wtorek, 24 marzec 2015 - 2:21 pm | | Domyślne

Jak dobrać najlepszy kredyt gotówkowy

Czy kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie finansowe? Tak naprawdę wszystko zależy od nastawienia osoby zainteresowanej, bo kiedy jest odpowiedzialne to naprawdę nie może być inaczej jak tylko udana transakcja.

Wiedza przy kredycie gotówkowym to podstawa, zatem nie pozostaje nic innego jak tylko zdecydować się na analizę. Każda racjonalnie podjęta decyzja wiąże się z zadowoleniem oraz zabezpieczeniem własnych interesów. Kredytobiorcą jest osoba, która pobiera środki z ramienia banku, zobowiązana jest ona do wyregulowania długu w określonym terminie.

Read More

admin | wtorek, 10 marzec 2015 - 1:07 pm | | Domyślne