Definicja lokaty bankowej

W świecie finansów wyróżnić możemy tysiące terminów, które dla klientów banków są mniej lub nieco bardziej znane. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że jako klienci instytucji finansowych powierzamy im ciężko zarobione pieniądze to być może warto zagłębić się w definicje podstawowych, spotykanych bardzo często terminów związanych z bankiem i naszymi pieniędzmi.

Praktycznie każda oferta nawet malutkiego banku zawiera lokatę bankową, którą założyć może niemal każdy klient banku. Jednak w zależności od tego „jakim” klientem jest, taką też ofertę dostanie.

Read More

admin | środa, 17 czerwiec 2015 - 2:50 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Jakie wybrać raty w kredycie gotówkowym.

Załóżmy, że już jesteśmy zdecydowani na to, że bierzemy kredyt gotówkowy. Mamy jasno określony cel, który ma spełnić nasze przyszłe potrzeby. Przeszliśmy procedurę weryfikacyjna i wiemy, ze posiadamy zdolność kredytową. Mamy doświadczenie z kredytami gotówkowymi, ponieważ w przeszłości mieliśmy ich klika i każdy regularnie spłacaliśmy. Jesteśmy wiarygodni dla banku, posiadamy stałe i pewne źródło dochodów. Jednak po odjęciu kosztów związanych z bieżącymi opłatami i codziennych kosztów w życia nie jesteśmy jednorazowo, ani nawet w szybkim czasie poczynić niektórych bardziej kosztownych inwestycjach do domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy, który banki udzielają na dowolny cel bez potrzeby dokumentowania swoich wydatków.

Read More

admin | wtorek, 16 czerwiec 2015 - 2:28 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,