Kredyt konsolidacyjny – korzystny, czyli jaki?

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu kilku różnych zobowiązań finansowych w jeden kredyt z niższą miesięczną ratą. Z tego rozwiązania nierzadko korzystają kredytobiorcy, którzy z wielu przyczyn mają kłopot ze spłatą kilku różnych pożyczek albo po prostu szukają wygodniejszej drogi. Z pewnej perspektywy kredyt konsolidacyjny to wygodna opcja. Łatwiej jest przecież pilnować spłaty jednego zobowiązania niż kilku. Jednak zdecydujemy się na niego bez zastanowienia i przeanalizowania dostępnych na rynku ofert pod względem opłacalności, może okazać się tylko pozorną okazją. Jak jednak rozpoznać, czy dana oferta jest dla nas rzeczywiście korzystna?

Read More

admin | czwartek, 26 marzec 2020 - 11:17 am | | Domyślne

Toniesz w długach? Mamy kilka dobrych rad!

Ogólnie większość ludzi dość dobrze radzi sobie z codziennymi finansami, czasami jednak dochodzi do katastrofy, a ludzie zmuszeni są stawić czoła swojej sytuacji. Seria niefortunnych zdarzeń - nagła utrata pracy, nieoczekiwana (i kosztowna) naprawa domu lub poważna choroba - może zepsuć finanse, czemu ludzie nie nadążają z miesięcznymi płatnościami. I właśnie w tych chwilach katastrofy zdajemy sobie sprawę, jak niepewna jest nasza sytuacja finansowa, wtedy z pomocą przychodzi nam 17bankow.com.

Innym razem mamy dość życia od wypłaty do wypłaty i decydujemy, że chcemy lepszego życia - i to też jest OK. Nie musisz stawiać czoła katastrofie, aby zdecydować, że nie chcesz już walczyć i że chcesz prostszej egzystencji. Dla wielu osób pozbycie się długów jest najlepszym i jedynym sposobem na przejęcie kontroli nad życiem i przyszłością.

Read More

admin | czwartek, 16 styczeń 2020 - 1:26 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Kredyty gotówkowe – czym jest weryfikacja zdolności kredytowej przez bank i do czego ona służy?

Jeżeli pragniemy ubiegać się o przyznanie nam przez bank kredytu gotówkowego, nie powinniśmy zapominać o tym, że instytucje bankowe dokonują weryfikacji naszej zdolności kredytowej, która ma niebagatelny wpływ na ich ostateczną decyzję w tej kwestii, sprawdź szczegóły na www.17bankow.com a na pewno uda Ci się uzyskać kredyt na dogodnych warunkach. Ważne jest zatem to, aby wiedzieć, co dokładnie wpływa na naszą zdolność kredytową, a także czemu służy w ogóle jej weryfikacja. Zagadnienia te mogą wydawać się stosunkowo nieskomplikowane, niemniej jednak są one bardzo istotne zarówno z perspektywy banku, jak i naszej. Dlatego właśnie my sami powinniśmy przeprowadzić dokładną analizę naszej sytuacji finansowej oraz ofert kredytów gotówkowych dostępnych na rynku.

Read More

admin | czwartek, 07 listopad 2019 - 09:55 am | | Domyślne